• Растете го вашиот бизнис соласер за среќа!
 • Мобилен/WhatsApp:+86 13682329165
 • jason@fortunelaser.com

САКАМ ДА НАУВАМ ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ ЗА

Fortune ласерска компанија
Производител на квалитетни ласерски машини

Основана во 2016 година и со седиште во градот Шенжен, Fortune Laser Technology Co., Ltd. е професионален производител на индустриска ласерска опрема, интегрирана со услуги за истражување и развој, производство, продажба и одржување.Fortune Laser е една од најбрзо растечките индустриски ласерски компании на пазарот.

 

Визијата на Fortune Laser отсекогаш била да дизајнира и произведува индустриски ласерски машини со врвен квалитет кои ќе одговараат на потребите на клиентите, по прифатлива цена, со разновидност за да одговараат на различни индустрии.

ЗОШТО ДА ГО ОДБЕРЕТЕ ЛАСЕРОТ НА FORTUNE

НАШИ ПАРТНЕРИ

 • IPG

  IPG

 • PRECITEC

  PRECITEC

 • МАКС

  МАКС

 • RAYTOOLS

  RAYTOOLS

 • Рејкус

  Рејкус

 • ЈАСКАВА

  ЈАСКАВА

 • Шнајдер

  Шнајдер

 • YYC

  YYC

 • HIWIN

  HIWIN

 • С&А

  С&А

Глобалниот пазар на Fortune Laser

Со високи перформанси и добра репутација, нашите машини не само што се добредојдени во Кина, туку се извезени и во повеќе од 120 земји и региони во светот, вклучително и

Соединетите Американски Држави, Канада, Мексико, Бразил, Колумбија, Чиле, Обединетото Кралство, Италија, Франција, Германија, Шпанија, Холандија, Романија, Русија, Јапонија, Јужна Кореја, Турција, Тајланд, Индонезија,

Малезија, Виетнам, Филипини, Пакистан, Индија, Узбекистан, Египет, Алжир, Саудиска Арабија, Обединетите Арапски Емирати, Јужна Африка и многу други земји.

Научи повеќе
карта
side_ico01.png