DUA TË MËSOJ MË SHUMË DETAJE PËR

kompani lazer pasuri
Prodhuesi cilësor i makinerive lazer

E themeluar në vitin 2016 dhe me seli në qytetin Shenzhen, Fortune Laser Technology Co., Ltd. është një prodhues profesionist i pajisjeve industriale lazer, të integruara me shërbimet e kërkimit dhe zhvillimit, prodhimit, shitjes dhe mirëmbajtjes.Fortune Laser ka qenë një nga kompanitë industriale të lazerëve me rritje më të shpejtë në treg.

 

Vizioni i Fortune Laser ka qenë gjithmonë të projektojë dhe prodhojë makineri industriale lazer me cilësi të lartë që do t'u përshtaten nevojave të klientëve, me një çmim të përballueshëm, me shkathtësi për t'iu përshtatur një sërë industrive.

PSE TË ZGJEDHNI LAZERIN FORTUNE

PARTNERET TONA

 • IPG

  IPG

 • PRECITEC

  PRECITEC

 • MAX

  MAX

 • RAYTOOLS

  RAYTOOLS

 • Rajkusi

  Rajkusi

 • YASKAWA

  YASKAWA

 • Schneider

  Schneider

 • YYC

  YYC

 • HIWIN

  HIWIN

 • S&A

  S&A

Tregu Global i Lazerit të Pasurisë

Me performancë të lartë dhe reputacion të mirë, makinat tona jo vetëm që mirëpriten në Kinë, por gjithashtu janë eksportuar në më shumë se 120 vende dhe rajone në botë, duke përfshirë

Shtetet e Bashkuara, Kanadaja, Meksika, Brazili, Kolumbia, Kili, Mbretëria e Bashkuar, Italia, Franca, Gjermania, Spanja, Holanda, Rumania, Rusia, Japonia, Koreja e Jugut, Turqia, Tajlanda, Indonezia,

Malajzia, Vietnami, Filipinet, Pakistani, India, Uzbekistani, Egjipti, Algjeria, Arabia Saudite, Emiratet e Bashkuara Arabe, Afrika e Jugut dhe shumë vende të tjera.

Mëso më shumë
harta
side_ico01.png